Jak mi mohou doplňky usnadnit chov drůbeže?

Kurník s automatikými dvířky pro kurníky nabízí vašemu chovu to správné místo pro spaní a také ochranu před divokými predátory, jako jsou kuny a lišky.

Krytý venkovní výběh pro drůbež je určíte vhodnou ohradou pro kuřata. Plot nebo nevodivé sítě jsou také ideální ochranou před malými predátory.

Zdravá drůbež potřebují správné krmivo pro kuřata a čerstvou vodu. Aby byla vaše zvířata zásobována čistou potravou, můžete použít různé krmné žlaby, násypné krmítka a napáječky pro drůbežPokud můžete získat obilí ať už z vlastního zeměděltsví nebo koupené, potřebujete pouze správný mlýnek na obilí pro vhodné a vyvážené krmivo pro kuřata.

Bez ohledu na to, zda se jedná o odchov kuřat nebo plně dospělou nosnici, většina kuřat bude muset dříve nebo později jít k veterináři. Pro bezpečnou a bezstresovou přepravu kuřat jsou k dispozici samostatné přepravní boxy na drůbež.

Škubací stroj také spadá do kategorie příslušenství pro drůbež. Je vhodný pro všechny druhy drůbeže a zvyšuje efektivitu v chovech brojlerů. Pro vodní drůbež nabízíme také škubací vosk. Nedílným doplňkem může být i vykrvovací trychtýř

Hledáte kvalitní pro vaše kytky? Vyzkoušejte organické hmyzí hnojivo Frassio