Blog

Jak nejlépe a nejsnadněji odchytit kunu?

Jak nejlépe a nejsnadněji odchytit kunu?

Asi každý z nás ví, jak je nepříjemné potkat kunu na svém pozemku, u domu nebo nejhůře rovnou ve svém kurníku, kde dokáže napáchat nespočítatelné škody. Proto je nejsnadnější ihned přijít s řešením a začít se tímto problémem zabývat, dříve než samotné škody kuna napáchá. A řekněte, kdo by v této chvíli nechtěl být o krok napřed ? 


Kolik kohoutů může být v jednom chovu?

Kolik kohoutů může být v jednom chovu?

Kohouti a slepice ne vždy pokojně koexistují, zvláště když je v kurníku několik kohoutů, kteří bojují o uznání role dominantního exempláře.

Správa kurníku, aniž byste věnovali pozornost počtu kohoutů a slepic přítomných uvnitř, riskuje, že bude mít za následek nepříjemnosti, které mohou podkopat úspěch chovatelského projektu. Jaký je správný poměr mezi kohouty a slepicemi k respektování v kurníku?


Jak mi mohou doplňky usnadnit chov drůbeže?

Jak mi mohou doplňky usnadnit chov drůbeže?

Příslušenství pro drůbež jsou všechny pomůcky, které potřebujete pro druhově vhodný chov drůbeže a odchov kuřat . Usnadňují Vám práci, od ochrany zvířat až po profesionální chov drůbeže. V Agrozoně si můžete koupit drůbeží příslušenství pro mnoho plemen drůbeže.


Jakou past vybrat na lišku?

Jakou past vybrat na lišku?

Jak správně vybrat past na lišky? Pokud se na vaší zahradě objevila liška a hledáte způsob, jak se jí efektivně zbavit a ochránit svou drůbež, je klíčové vybrat správnou past na lišku. Jak se pasti na lišky liší a jak zvolit tu nejlepší?